SPECIÁLNÍ PROJEKTY

portfolio-logo

Pomáháme…

Tuhle sekci jsem si prostě nemohla odpustit. Reklamní práce je zábavná, kreativní, stresová, náročná a děsivě rychlá. Čas nepočítáme po dnech, ale po vteřinách a existují pouze dva termíny – asap (as soon as possible) nebo včera bylo pozdě. Po nějaké době (já s reklamou žiju už skoro 15 let) se zastavíte a uloví Vás pocit, že byste chtěli dělat něco, co někomu fakt pomůže a naplní Vás to pocitem uspokojení, že jste se přidali na správnou stranu a udělali něco pro vážně dobrou věc.
U nás v headmadu se snažíme už nějaký ten pátek alespoň dvakrát za rok udělat takový projekt, který děláme jenom z lásky a přesvědčení, že je to vážně užitečné. Bohužel nemáme moc času takové projekty vyhledávat a musí si tedy ony najít nás. A když se na křižovatce nepotkáme, nezastaví nás na semaforech nebo za námi nenastoupí do rozjetého vlaku, snažíme se alespoň Nový rok oslavit s charitativními PFky nebo dárky, případně vybereme instituci, většinou uměleckou, které poskytneme sponzorský dar.
Do toho dalšího roku tak vstupujeme s pocitem, že ač se nám povedla nějaká ta kampaň, proběhly skvělé eventy, vznikly zcela originální nápady nebo ojedinělé aplikace, zároveň jsme někomu pomohli a nechali za sebou drobnou stopu, značku o tom, že se snažíme být odpovědní nejen tím, že třídíme odpad.

EVENT
TTL
LOYALTY PROGRAMY
VÝVOJ WEBOVÝCH PROJEKTŮ
GRAFIKA A KREATIVA
SPECIÁLNÍ PROJEKTY

Reference:
Nadace Terezy Maxové

věcné dary

Klokánek

divadelní představení a věcné dary

NROS

organizace festivalu

Život dětem

organizační pomoc při televizních přenosech, křest charitativního CD, zapůjčení techniky na srdíčkové dny, pomoc při hledání partnerů „I troška stačí“.

Unicef

nákup charitativních předmětů

Divadlo v Dlouhé

sponzorský dar

Galerie Nová síň

sponzorský dar

image_portfolio