VÝVOJ WEBOVÝCH PROJEKTŮ

portfolio-logo

Vývoj webových projektů

Svět geeků, vyhublých programátorů zírajících do blikajících monitorů v setmělých místnostech. Na obrazovkách řádky tajemné šifry, a když na Vás promluví, rozumíte jim akorát pozdrav. Ale jen a pouze díky těmto mágům jsou Vaše stránky rychlé, uvidí je lidé na počítači, stejně jako na tabletu a Váš zákazník si může objednat Vaše zboží z celého světa. To oni mohou za to, že Váš intranet přečte naskenovanou fakturu a správně ji zařadí do CRM systému, aniž byste museli cokoliv udělat. Díky nim si můžete po práci zahrát svoji oblíbenou hru na tabletu.

Nikdo tomu specifickému národu IT, který, nejen podle jazyka, pochází za jisté z vesmíru, neubírá jejich zásluhy. Jejich řešení jsou inovativní a ze zcela pochopitelných důvodů by na jejich řešení „normální“ člověk nepřišel. Proto se také tak často pouštíte do boje komunikace s touto skupinou a po trnité cestě dat a spojů se pomalu prokopáváte k výsledku, který Vám, kolegům nebo zákazníkům usnadní život.

My si uvědomujeme, že ač jsou weby a aplikace nezbytné, peripetie s tím spojené nikoliv. Proto jazykovou bariéru už více jak deset let řeším pro naše klienty; vím totiž, jak převést do řeči programátorského kmene Vaše požadavky a potřeby a zajistit, aby byly správně interpretovány v podobě zdrojového kódu a aby vše fungovalo podle Vašich představ a to v optimálním čase a efektivním budgetu.

Stejně jako platí, že správný kreativec musí být prostě trochu „švihlý“, platí také, že programátor s vyspělými lidskými komunikačními schopnostmi není dobrý programátor… Pokud by Vám ale setkávání se s mimozemskou komunitou chybělo, pokud chcete studovat cizí jazyky nebo Vám chybí jistá dávka arogantního nadhledu, se kterou se všichni „ajtíci“ prostě rodí, vezmu některého z těch našich na schůzku sebou a pak Vám to všechno přeložím 🙂

 

EVENT
TTL
LOYALTY PROGRAMY
VÝVOJ WEBOVÝCH PROJEKTŮ
GRAFIKA A KREATIVA
SPECIÁLNÍ PROJEKTY

Zajišťujeme webové aplikace a systémy:
Webové stránky
Marketingové microsite
Prodejní portály
CRM systémy
Scoringové systémy
Helpdesk
Intranet
Správa serverů
Individuální aplikace na míru potřebám klienta
Mobilní aplikace a weby
Správa facebook profilů a kampaní
Bannerové a PPC kampaně
image_portfolio